Всеукраїнські інтернет-конкурси

Всеукраїнський конкурс з хімії "Вода є життя"

Вітаємо переможців!!!"Яскрава Антарктика: погляд зі станції "Академік Вернадський""

Мета:  здійснити дивовижну подорож до острова Галіндез у Західній Антарктиці, щоб ознайомитися з життям і діяльністю української наукової станції «Академік Вернадський».

Здобувачі освіти дізналися про історію та особливості роботи на антарктичній станції, про дослідження наших науковців і їхній внесок у світову науку, про географію та дивовижну природу Антарктики - про  все те, що надихає тисячі науковців і туристів знову й знову вирушати назустріч пригодам.

Вітаємо переможців!!!


 

«Життя домашніх тварин»

Вітаємо переможців!!!


Всеукраїнський конкурс 

"Мандрівникам належить світ"

До  Всесвітнього дня туризму 

Під час конкурсу здобувачі освіти отримали багато корисної інформації та неймовірно цікавих завдань, з яких  дізналися про дивовижні туристичні локації різних країн — все те, що надихає мільйони мандрівників знову і знову залишати домівку та вирушати назустріч пригодам.

Вітаємо переможців!!!
«Життя домашніх тварин»

Вірні друзі людини — домашні тварини. 

Під час виконання завдань здобувачі освіти ознайомилися з історією приручення тварин людиною, секретами з їхнього життя, правилами догляду за своїми улюбленцями та з вимогами щодо їх утримання. 

А також познайомляться з найцікавішими представниками домашніх тварин із різних куточків світу.

Вітаємо переможців!!!
«Година Землі»

Година Землі — це найбільша світова щорічна ініціатива на підтримку збереження планети та сталого використання її ресурсів. Ми долучилися до традиційної акції з нагоди Години Землі та дізналися більше про екологічні проблеми планети й  шляхи їх розв'язання.

У кожному завданні цього конкурсу були цікаві факти про захист довкілля та поради від екоактивістів. 

Вітаємо переможців!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар